اخبار سایت

کسب گواهی نسخه نویسی الکترونیک از سازمان تامین اجتماعی

سازمان تامین اجتماعی در راستای پیاده سازی سامانه نسخه نویسی الکترونیک در ارتباط با شرکت های توسعه دهنده سامانه اطلاعاتی سلامت(HIS)، سرویس های مرتبط با بیمه را در قالب واسطه های برنامه نویسی کاربردی (API) تولید نموده است.
ادامه خبر

راه اندازی نرم افزار شفا در بیمارستان بازرگانان تهران وابسته به اتاق بازرگانی

بیمارستان بازرگانان تهران وابسته به اتاق بازرگانی در سال 1329 تأسیس و دارای111 تخت فعال است. این مرکز با قدمتی حدود هفتاد سال، یکی از مجهزترین و پیشرفته ترین بیمارستانها در سطح شهر تهران می باشد.
ادامه خبر

آغاز همکاری دانشگاه علوم پزشکی کردستان با شرکت مهندسی تیراژه رایانه تهران

دانشگاه علوم پزشکی کردستان در سال ۱۳۶۵ به عنوان مجموعه آموزشی پژوهشی سازمان منطقه‌ای بهداشت و درمان استان کردستان تاسیس شد و 16 مرکز درمانی، تابعه این دانشگاه می باشند.
ادامه خبر

طراحی و پیاده سازی داشبورد اطلاعات بیماران حاد تنفسی(کرونا)

شرکت تیراژه رایانه تهران در راستای یاری رسانی به نظام سلامت کشور در شرایط بحرانی کنونی به منظور تسهیل و تسریع دسترسی مدیران و کارشناسان دانشگاه و مراکز به اطلاعات بیماران حاد تنفسی(کرونا) اقدام به طراحی و پیاده سازی داشبوردی با این هدف نموده است.
ادامه خبر

پیاده سازی نرم افزار شفا در بزرگترين مركز درماني - آموزشي خاورميانه( بیمارستان روانپزشکی رازی)

مركز آموزشي درماني، روانپزشكي رازي به عنوان يكي از قديمي ترين بيمارستان هاي روانپزشکی كشور در سال 1297 شمسي در وسعتي حدود يكصد هكتار تاسيس گرديد. اين مركز با ظرفيت 1375 تخت مصوب بزرگترين مركز درماني - آموزشي خاورميانه است
ادامه خبر

پیاده سازی نرم افزار شفا در مراکز تابعه دانشگاه علوم پزشکی گلستان

شرکت تیراژه رایانه تهران همکاری خود با دانشگاه علوم پزشکی گلستان را با راه اندازی نرم افزار شفا در بیمارستان های صیاد شیرازی- فاطمه زهرا(س) مینودشت- طالقانی- شهدا گنبد و امام رضا خانببین آغاز نمود.
ادامه خبر

رونمایی از داشبورد تجمیع آماری نرم افزار مدیریت اطلاعات بیمارستانی

یک شنبه 27 مرداد ماه سال جاری با حضور دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر کلانتری و دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در وزارت بهداشت از داشبورد تجمیع آماری نرم افزار مدیریت اطلاعات بیمارستانی رونمایی شد.
ادامه خبر

افتتاح شعبه شهرستان قزوین

شرکت تیراژه رایانه تهران باهدف افزایش بهروه وری، ایجاد ظرفیت‌های جدید به‌ویژه تسهیل امر خدمت‌رسانی بهتر و مؤثرتر به مشتریان اقدام به افتتاح شعبه شهرستان قزوین نموده است.
ادامه خبر

طراحی و پیاده سازی سامانه CashLess

در راستای مکانیزه سازی نظام پرداخت در واحدهای صندوق بیمارستانی، سامانه ای تحت عنوان CashLess در شرکت تیراژه رایانه طراحی و پیاده سازی گردیده است.
ادامه خبر

کارگاه آموزشی با موضوع " سامانه پرونده الکترونیک سلامت"

شرکت تیراژه رایانه تهران در راستای حس وظیفه شناسی، پژواک دانایی و تعهد خود به نظام درمانی کشور، اهتمام به برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع " سامانه پرونده الکترونیک سلامت" در تاریخ 1396/09/23 به مدت 8 ساعت در محل شرکت نموده است
ادامه خبر