طراحی شده برای پزشکان

پرونده الکترونیک EHR

EMR

دنیای ما با فناوری دیجیتال به طور اساسی تغییر یافته است - تلفن های هوشمند، تبلت ها و دستگاه های فعال شده توسط وب، زندگی روزمره و نحوه ارتباط ما را تغییر داده اند. پزشکی یک مجموعه غنی از اطلاعات است. جریان اطلاعات بیشتر و بدون درنگ در زیرساخت مراقبت های بهداشتی دیجیتال، که توسط پرونده های سلامت الکترونیک (EHRs) ایجاد شده است، پیشرفت های دیجیتالی را دربر می گیرد و اهرم قدرتمند در جبران و بهبود نواقص احتمالی در روش مراقبت و تغییر آن می باشد. با استفاده از EHR، اطلاعات هر زمان و هر جا که لازم است در دسترس است.

شامل یک سابقه بیمار، تشخیص، داروها، برنامه های درمان، تاریخ ایمن سازی، آلرژی ها، تصاویر رادیولوژی، و آزمایشات و نتایج آزمایش اجازه دسترسی به ابزارهای مبتنی بر شواهد ارائه دهندگان می توانند برای تصمیم گیری در مورد مراقبت از بیمار استفاده کنند گردش کار ارائه دهنده را به صورت خودکار و ساده سازی کنید

مزایای مدارک پزشکی الکترونیکی

EMRاز پرونده های کاغذی سودمندتر است زیرا به ارائه دهندگان اجازه می دهد تا:

اطلاعات را در طول زمان ردیابی کنند از جمله شناسایی بیماران که در فرایند بازبینی و بازنگري پیشگیرانه هستند با پارامترهای خاصی نظیر واکسیناسیون و قرائت فشار خون و بهبود کیفیت کلی مراقبت. در عمل اطلاعات ذخیره شده در EMR ها به راحتی با ارائه دهندگان خارج از مرکز خدمات دهنده به اشتراک گذاشته می شود. رکورد بیمار حتی ممکن است برای چاپ و ارسال نامه به متخصصان و سایر اعضای تیم مراقبت، چاپ شود.

برخی از ویژگی های پرونده الکترونیک

  • داشبورد جامع
  • نمودار و گزارشات
  • تجویز دارو
  • مدیریت و ثبت آزمایش ها
  • ICD - 10
  • مرور اجمالی سوابق بیمار

مدارک پزشکی الکترونیکی

پرونده های پزشکی (EMRs) نسخه های دیجیتالی مدارک در ادارات ، کلینیک ها و بیمارستان ها هستند. EMR حاوی یادداشت ها و اطلاعات جمع آوری شده برای پزشکان در آن ، درمانگاه، و یا بیمارستان است و برای تشخیص و درمان استفاده می شود. EMR ها نسبت به پرونده های کاغذی ارزشمندتر هستند زیرا آنها ارائه دهندگان خدمات درمانی را قادر می سازند تا اطلاعات را در طول زمان ردیابی کنند و بیماران را برای بازدیدهای پیشگیرانه ، بازبینی روش درمانی و همچنین نظارت بر بیماران برای بهبود کیفیت مراقبت های بهداشتی تحت نظر قرار دهد.

سوابق بهداشت الکترونیکی

پرونده های سلامت الکترونیکی (EHRs) برای اهدافی فراتر از داده های بالینی استاندارد جمع آوری شده در مراکز ارائه دهنده خدمات درمانی ساخته شده است و شامل یک دید گسترده تر از مراقبت از بیمار است. EHR شامل اطلاعات از همه پزشکان درگیر در مراقبت از بیمار است و تمام پزشکان واجد شرایط درگیر در مراقبت از بیمار می توانند اطلاعات را برای مراقبت از این بیمار در دسترس داشته باشند. EHR همچنین اطلاعات را با سایر ارائه دهندگان خدمات درمانی مانند آزمایشگاه ها و متخصصان به اشتراک می گذارد. EHR بیماران را - در مراجعه به متخصص، بیمارستان، خانه سالمندان، و یا حتی هر موقعیت درمانی دیگر در سراسر شبکه درمانی رصد می کند.

سوابق بهداشت شخصی

پرونده های سلامت شخصیپرونده های سلامت شخصی (PHRs) حاوی همان اطلاعاتی از قبیل EHRs، تشخیص، دارو، ایمن سازی، تاریخچه پزشکی خانواده و اطلاعات تماس گیرنده - طراحی شده برای دسترسی و مدیریت توسط بیماران است. بیماران می توانند PHR ها را برای حفظ و مدیریت اطلاعات بهداشتی خود در یک محیط خصوصی، امن و محرمانه استفاده کنند. PHR ها می توانند شامل اطلاعاتی از منابع مختلف از جمله پزشکان، دستگاه های نظارتی و بیماران باشند.

ثبت الکترونیکی سلامت

EHR و توانایی تبادل اطلاعات سلامت به صورت الکترونیکی می تواند به شما در ارائه خدمات با کیفیت و مراقبت های بیشتر برای بیماران کمک کرده و باعث ایجاد پیشرفت های ملموس برای سازمان شما باشد. EHR کمک به ارائه دهندگان خدمات درمانی، توانمندی بهتر برای مراقبت از بیماران و ارائه مراقبت های بهداشتی خواهد کرد به وسیله:

ارائه دقیق، به روز و کامل اطلاعات بیماران در مراکز درمان با دسترسی سریع به سوابق بیمار امکان مراقبت هماهنگ و کارآمدتر را بوجود می آورد. اطمینان به اشتراک گذاری اطلاعات الکترونیکی با سایر پزشکان کمکی موثر به ارائه دهندگان خدمات درمانی است که باعث تشخیص موثرتر مشکلات بیماران ، کاهش خطاهای پزشکی و ارائه مراقبت های بیشتر می شود.
بهبود تعامل و ارتباطات بیمار و مراکز درمانی و همچنین راحتی خدمات ، تجویز قابل اطمینان تر و مطمئن تر را امکان پذیر می سازد. کمک به ترویج قابل فهم، مستندات کامل و برنامه نویسی دقیق و ساده و صورتحساب ها و تقویت حریم خصوصی با حفظ امنیت اطلاعات بیمار باعث بهبود بهره وری و تعادل کار و زندگی کارکنان مراکز درمانی آنها را قادر می سازد تا کارایی و اهداف کسب و کار خود را سامان بخشند .

مشخصات محصول

تداخلات دارویی

تداخلات دارویی ممکن است اثر بخشی دارو شما را کمتر کند و باعث عوارض جانبی غیرمنتظره ای شود عملکرد یک دارو خاص در برخی از تعاملات دارویی حتی می تواند برای شما مضر باشد. دستیابی به اطلاعات در زمان استفاده از داروهای تجویزی یا تجویز نشده و برای کسب دانش در مورد تعاملات دارویی برای سلامتی شما با اهمیت است. شما می توانید خطر ابتلا به اختلالات بالقوه در مصرف دارو ها و عوارض جانبی آن را تا حد بسیار زیادی کاهش دهید.

تعاملات دارویی Drug-drug interactions

تعاملات مواد مخدر / مواد غذایی / نوشیدنی Drug-food/beverage interactions

تعاملات دارویی Drug-condition interactions

قابلیت های عملکردی

پذیرش (adoption) قابلیت های عملکردی(functionalities) مختلف EHR بستگی به زیرساخت های فنی، اطلاعاتی و فرهنگی در هر سازمانی دارد، شرکت تیراژه تحلیل و طراحی EHR بیسیک را بر طبق تعریف موسسه HL7، از سال 1395 آغاز نموده است که شامل قابلیتهای عملکردی زیر است:

• مدیریت اطلاعات دموگرافیک بیمار (Manage patient demographics)
• مدیریت لیست مشکلات (Manage problem lists)
• مدیریت لیست های دارویی (Manage medication lists)
• مدیریت هیستوری بیمار(Manage patient history)
• ثبت علائم حیاتی
• مدیریت Allergies
• مدیریت Order ها از قبیل آزمایش، انواع عکسبرداری
• مدیریت مستندات
• مدیریت نوبت دهی و تعریف قرار ملاقات ها
• مشاهده نتایج